laisvos parkavimo vietos
Visi butai parduoti!
Apsilankykite kituose mūsų projektuose:
Projektus plėtoja:

Įvertinkite išskirtinę medžiagų kokybę

 

Žvėryno panoramose – kokybiški sprendimai atsispindi kiekviename žingsnyje.
Gyvenvietėje iškilusiems namams panaudotas masyvių konstrukcijų monolitas bei įvairios tvirtos mineralinės medžiagos, kurios tarnaus ilgus metus.
Dėmesys kokybei ir detalėms bus juntamas ne tik namuose, bet ir visose projekto erdvėse: uždaroje rakinamoje teritorijoje, požeminėje automobilių aikštelėje, išpuoselėtame kraštovaizdyje, poilsio ir žaidimų erdvėse, pritaikytose tiek vaikų, tiek suaugusiųjų poreikiams.
Aplink namus – ištisus metus savo raštais ir spalvomis džiuginančios žaliosios zonos, kurioms įkvėpimo semtasi iš gamtos. Natūralaus medžio pavėsinės bei iš ilgaamžio betono sukurtos poilsio zonos leis pajusti ir estetinę aplinkos darną – čia vyraus švelnus, pastelinis koloritas, praskaidrintas žalių ir spalvingų augalijos fragmentų.
Automobilį parkuosite patogiai ir saugiai – gerai apšviestose ir rakinamose aikštelėse įrengtos video kameros.
Įprasta manyti, jog automobilių stovėjimo aikštelė – tai šalta, betoninė erdvė. Tačiau čia – gamtos alsavimas neapleis net ir rakinant automobilį. Iš šios zonos jūsų akiratyje bus matomi lengvai siūbuojantys beržų kamienai.
Ramybės jausmas dėl turto ir šeimos leis laisvai ir be rūpesčių mėgautis erdviais kiemais su įvairiais žaidimais bei treniruokliais.

Grįžti
/

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

Sutinku