Bendrovė „Realco“, viena didžiausių nekilnojamo turto plėtotojų Lietuvoje, užbaigė unikalaus gyvenamųjų namų projekto „Žvėryno panoramos“ statybas Vilniuje, Siesikų gatvėje. Bendrovė į projektą, kurio metu iškilo aštuoni  keturių–devynių aukštų namai su šlaitiniais stogais, investavo 24 mln. eurų ir jau pardavė 80 procentų iš 398 butų.

Tarp likusių laisvų butų bene aukščiausioje Vilniaus vietoje – ir mansardiniai apartamentai su įspūdingomis terasomis. Jas, visiškai įrengtas, statybų pabaigą paskelbusi „Realco“ atvėrė potencialių pirkėjų įvertinimui.

„Skaičiuojame dar vieną sėkmingą gyvenamųjų namų projektą sostinėje. Didžiąją dalį butų, kaip ir „Linkmenų ežerų“ kvartale, pardavėme „ant popieriaus“, dar nepastatytuose daugiabučiuose. Tai reiškia, kad pirkėjai pasitiki mūsų kompanijos įgyvendinamais projektais. Klientų pasitikėjimas – pats geriausias mūsų darbo įvertinimas“, – teigė „Realco“ generalinis direktorius Julius Dovidonis.

Anot jo, bendrovė dalį išskirtinių butų su terasomis finaliniams pardavimams paliko sąmoningai. „Reikia labai lakios vaizduotės, kad neatsidūręs erdvioje terasoje, nuo kurios atsiveria visas miestas, įsivaizduotum ką tai reiškia. Todėl norėjome visų pirma užbaigti statybas ir tik tada pasiūlyti gyvai išvysti šiuos vaizdus“, – sakė J. Dovidonis.

Pasak architekto Sauliaus Pamerneckio, būtent terasos, nuo kurių atsiveria įspūdingos panoramos, yra tikrosios vyšnios ant šio projekto torto. „Neatsitiktinai suprojektavome šlaitinius stogus, kurie sukuria žaismingą komplekso tūrių siluetą. Kiekvienas mansardinis butas čia yra išskirtinis: tiek atsiveriančiais vaizdais, tiek nestandartiniu lubų aukščiu“, – sakė S. Pamerneckis. Lubų aukštis viršutiniuose namų aukštuose siekia iki 4 metrų.

Architekto teigimu, viršutinių aukštų butai primena erdvius loftus, kurių gyventojai turi daugiau galimybių išreikšti fantaziją įrengdami interjerą. Vien terasų „Žvėryno panoramose“ erdvės svyruoja nuo 15 iki 56 kv. metrų, kurias apželdinus, gyventojams atsiveria galimybė turėti nuosavą žalią oazę.

Projektas „Žvėryno panoramos“ pasižymi ne tik laiku užbaigtomis namų statybomis, tačiau ir krupščiai išpuoselėta infrastruktūra. „Realco“ ne tik išasfaltavo dalį Siesikų gatvės, tačiau naujakurių patogumui pastatė ir naują nuovažą iš Ukmergės gatvės.

Projektas pasižymi skandinaviška architektūra, namų fasaduose dominuoja tvarios, ilgaamžės ir kokybiškos medžiagos. Namai yra A energinės klasės, butuose įrengtos individualios rekuperacijos sistemos.

„Realco“ pasirūpino, kad kiemuose būtų saugu vaikams: kiemai yra uždari, čia įrengtos žaidimų aikštelės ir treniruokliai. Papildomą saugumą užtikrina vaizdo kameros. Gyvenvietės bendruomenei įrengtos erdvios poilsio zonos. „Žvėryno panoramos“ turi dviračių saugyklas ir stovus.

Patogus susisiekimas viešuoju transportu ar automobiliu į miesto centrą leidžia nuvykti per 10 minučių. Šalia gyvenvietės veikia mokyklos, vaikų darželiai, prekybos ir pramogų centras „Akropolis“.

Bendrovė „Realco“ šiuo metu rūpinasi dviejų naujų gyvenamųjų namų projektų „Prie Vilnelės“ ir „7 vakarai“ statybų leidimais. Rinkai bus pasiūlyta per 500 naujų butų.

Butai su terasomis