laisvos parkavimo vietos
laisvos parkavimo vietos
Visi butai parduoti!
Apsilankykite kituose mūsų projektuose:
Projektus plėtoja:

Architektas apie Žvėryno panoramas

Nauji butai su nuostabiu vaizdu

Vilniaus kalvos – nėra begalinės.
Vietų, kuriose atsivertų tokia išdidaus miesto panorama, lieka vis mažiau. Čia – vienas iš vos keleto unikalių miesto taškų, kur esame tarsi ant pačio sostinės stogo. Nuo jo atsiveriantys Žvėryno, Šnipiškių, Centro ir kitų rajonų vaizdai rytais priblokš ir pažadins geriau nei bet koks puodelis kavos.

Įvertinkite išskirtinę medžiagų kokybę

Kai aplinkinis pasaulis kupinas laikinumo jausmo – mes vis labiau ieškome ilgaamžiškumo.
Tai yra vienas svarbiausių kriterijų, kuriuos kėlėme kurdami šiuos namus, todėl darniai į aplinką įsiliejantys pastatai – kelia pasitikėjimą ir kokybės pojūtį.

Sužinoti daugiau

Tapkite bendruomenės dalimi

Sužinoti daugiau

Atraskite žalią aplinką

Funkcionalumo poreikiui nenusileidžia ir naujakurių noras gyventi daugiabutyje, kurio kieme būtų galima ilsėtis, džiaugtis gražia aplinka, kuri nuramins po darbo dienos ir pamalonins akį.

Sužinoti daugiau

Taupykite su energetine A klase

Vėdinimas

Kiekviename bute montuojami vėdinimo įrenginiai sugrąžinantys dalį šilumos su tiekiamu šviežiu oru (rekuperacinė sistema).

Šildymas

Planuojama sunaudoti 20kwh/m2 per metus. Šilumos taupymui didelę įtaką turi rekuperatorių įrengimas.

Langai

Plastikiniai (min 6 kameros), su dviejų kamerų stiklo paketu ir selektyviniu stiklu. Langų rėmai storesni beveik 30 proc. kas suteikia langui geresnes šilumines savybes.

Sienos

Numatytas 250-280 mm pilkojo polistireno sienų apšildymas, kuris pats iš savęs turi geresnes savybes dėl sudėtyje esančio grafito. Grafitas padidina putplasčio šiluminę varžą.

Parsisiųsti PDF

/

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

Sutinku