laisvos parkavimo vietos
Visi butai parduoti!
Apsilankykite kituose mūsų projektuose:
Projektus plėtoja:

Tapkite bendruomenės dalimi

 

Glaudi bendruomenė – tai raktas į malonią kaimynystę. Žvėryno panoramose išties susiburs bendru požiūriu besivadovaujančios, ypatingos asmenybės. Čia gyventojais taps žmonės vertinantys tikrą kokybę, erdvumą ir žaliuojančią aplinką.

Bendraminčiams reikia erdvės pokalbiams, diskusijoms, susitikimams ir tiesiog smagiam laikui drauge. Tam – reikia bendrų erdvių, kuriose norėtųsi būti.
Žvėryno panoramų vidiniuose kiemuose išvysite ne tik patogiai ir kokybiškai išklotus takus maloniems pasivaikščiojimams, bet ir patogiose lokacijose sukurtas jaukias poilsio zonas.
O jose savo vietą ir malonumą suras tiek jaunieji, tiek ir vyresni kvartalo gyventojai.
Čia įrengta pavėsinė leis pasislėpti nuo lietaus šiltą rudens popietę ar nuo saulės karštą vasaros vidudienį. Greta – treniruokliai, kurie leis aktyviesiems gyventojams pasimėgauti mankštos privalumais po atviru dangumi. Ramesniam laisvalaikiui vietos yra taip pat: patogūs mediniai šezlongai, natūralaus medžio suoleliai ar medinės salelės leis patogiai atsikvėpti ir stebėti šalia žaidžiančias savo atžalas. Juk mažiesiems turėti savo erdves – ne mažiau svarbu. Tam čia tarnaus karstynės, sūpynės, čiuožynės ir įvairūs kiti vaikams skirti lauko žaidimų įrengimai.
Visos šios erdvės – nesugrūstos, o subtiliai paskirstytos po visą teritoriją, sujungiant jas tarpusavyje pėsčiųjų takais.

Grįžti
/

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

Sutinku